Ücretsiz Hosting ve Ücretsiz Domain

Her gün yüzlerce domain veya hostingten birisi sizin olsun

Özel gün yada bir kere değil her gün Kampanya !

Uygulamamız üzerinden bilisimist.net hesabınız ile giriş yapın ve anında TL yada ücretsiz ürünlerden birini kazanın

Her gün yüzlerce TL veriyoruz...

Uygulama üzerinden kazanabileceğiniz hediyelerden biride anında bilisimist.net hesabınızda kullanabileceğiniz kredi TL bakiyesidir, bu TL leri dilediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz , dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz silinme yada kaybolma riski yoktur.

Ücretsiz Domain

Her gün ücretsiz domain hakkından biri sizin olabilir, eşit standartlarda hakkınız ile hemen uygulama üzerinden giriş yaparak anında .com , .net veya .org domainlerden birini kazanabilirsiniz.

Ücretsiz ve İndirimli Hosting

Anında yıllık olarak ücretsiz hosting kazanabilirsiniz yada %10-%20-%30-%40-%50 indirim kuponlarından birisini kazanabilirsiniz , kupon kodları anında üretilir ve size teslim edilir, 1 ay içinde dilediğiniz hesaptan dilediğiniz anda hosting hesabı satın alabilirsiniz.

QR Code ile Kazanın

Her faturanızın altında bulunan QR code u telefonunuzdan bilişimist uygulaması üzerinden okutun anında kullanabilceğiniz TL kazanın

*Kazanılan tüm TL ler sadece bilisimist.net üzerinden yapılacak olan satın almalarda kullanılabilir, iade alınamaz yada farklı bir işlem için kullanılamaz.  Kazanılan TL lerin ve hediyelerin tüm hakkı bilisimist.net e aittir, söz konusu uygulama ve kupon kodlarını silmek veya değiştirmek hakkına sahiptir. Kazanılan TL lerde söz hakkı bilisimist.net e aittir.