1) Geri iade sadece Hosting hizmeti alımlarında yapılmaktadır.
-Yukarıda belirtilen madde gereğince yalnızca yıllık alınmış hosting ve reseller hizmetlerinde geri iadeniz 3 gün içinde geçerlidir 3 günden sonra yapmış olduğunuz başvurular dikkate alınmayacaktır.
– İade bildirimden itibaren 15 gün içinde sağlanmaktadır , bu kesin bir süreç olmamak ile birlikte musaitlik durumuna göre ertesi günde yapılabilir.
– Satın almış olduğunuz Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade talebi yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.
– Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde yanlış satın aldım gibi durumlarda geri iade kabul edilememektedir farkını ödediğiniz takdirde paket yükseltmesi yapılabilmektedir.

2) Domain (Alan Adı), SSL Sertifikası, VPS, VDS, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiç bir şekilde geri iade yapılamaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir.

3) Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi ‘ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

5) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin geri iade yapılabilmesi ve ücretin geri ödenebilmesi için hizmet alındıktan sonra yalnızca yıllık hizmetlerde en geç 3 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir bu taleplerde iade kredi bakiyesine yansıtılacaktır. Hizmet alındıktan sonra 3 gün geçmesi durumunda hizmetin geri iadesi veya geri ödeme talebi yapılamaz.

6) Bilisimist.Net bünyesindeki Hosting hizmetlerinden satın almış olduğunuz ürünlerin geri iadesinde %18 K.D.V, kullanılan gün bedeli, kırtasiye masrafları gibi birtakım kesintiler uygulama hakkını saklı tutmaktadır. Mobil ödemede kesinlikle geri iade söz konusu değildir ancak şartlar uygun görülmesi durumunda operator ve KDV kesintisi uygulandıktan sonra iade sağlanabilir bu tutarlar bilisimist.net tarafından belirlenmektedir.

7) Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz geri iade talebi durumunda kampanya bedeli kesilerek iadesi gerçekleşir.

8) İadenizi alabilmeniz için Muhasebe departmanına gerekçeyle birlikte bildirim oluşturmanız yeterlidir.