Dec 21st Sunucularımızı Güncelliyoruz !

Merhaba ,Web sitenizin bulunduğu sunucu iki yıl önceki stoklarımıza ait sunucudur , yeni nesil ve yeni stoklarımıza aldığımız sunucular ile güncelliyoruz ve sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz, yalnızca yapmanız gereken bize hemen bilisimist.net > Müşteri Paneli > Destek Talepleri alanından talebinizi iletmeniz. ... Devamını Oku »

Mar 7th Almanya Lokasyon Hostin Sorunları

Lütfen DİKKAT !Üzülerek belirtiyoruzki Almanyada bulunan sunucularımızda destek ve erişim sorunları yaşanmaktadır , bu sorunların başlıca sebebi DC ile kurulmakta olan irtibat sorunudur , bu sebepten dolayı hizmet / kalite politikası gereğince Yurt dışında bulunan sunucularımız kapatılacaktır , siz değerli müşterilerimize ... Devamını Oku »

Sep 12th Kurban Bayramı Kampanyası

Tüm müşterilerimiz için Kurban Bayramı kampanyası hazır , aşağıdaki linkten kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. 

https://bilisimist.net/kampanya/

Nov 7th Hizmet Sözleşmesi

Merhaba,Değerli müşterilerimiz değişen firma ünvanımızdan ve hizmetlerimizden dolayı hizmet sözlememiş güncellenmiştir. Eski Sözleşmemiz : https://www.bilisimist.net/host-hizmet-sozlesmesi-kosullari-(eski).phpYeni Sözleşmemiz ... Devamını Oku »

Jun 26th Sunucu Kapatılması

Sayın müşterilerimiz,Fransa lokasyon sunucumuzda yaşanan sorunlardan dolayı bu sunucu üzerinden hizmet verilmeyecektir bu sunucuad bulunan müşterilerimizin destek bildirimi oluşturarak farklı sunucuya sitesinin taşınmasını talep etmelidir. Sunucu IP ADRESİ ... Devamını Oku »

Jan 1st Telefon Santral

Sayın müşterilerimiz, Yeni santral sistemine geçişten dolayı telefonlarımızda sorun bulunmaktadır, tüm destek taleplerinizi bize destek bildirimi olarak belirtebilirsiniz. yaşanan sorundan dolayı özür diler, sorunun en kısa sürede giderilmesi için ... Devamını Oku »

Mar 7th Firmamız hakkında

Merhaba,Daha iyi hizmet sunabilmek adına aşağıdaki anketin doldurulmasını tüm müşterilerimizden rica ederiz. 


http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=5ee034bea8e3450b8cfa72a8ee5382ea


Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden teşekkür ederiz.

Mar 6th SSD Sunucular Yayında !

Sayın müşterilerimiz, SSD diskli performans sunucularımız hizmete girmiştir. Mevcut sunucunuz performansından memnun değilseniz hemen bir destek bildirimi oluşturun ve yeni sunucu geçişi talebinde bulunun. 
Bilişimist Network Ekibi. 

Feb 19th Yeni internet yasası hakkında

Değerli Blog yazarları, Webmaster'lar ve internet girişimcileri Dün akşam itibariyle Cumhurbaşkanlığı tarafından onanan ve Yeni İnternet Yasası olarak bilinen 5651 numaralı kanundaki değişiklik uyarınca yer sağlayıcı sıfatı ile hizmet vermekte olduğumuzu müşterilerimizin bilgilendirilmesi amacıyla bir ... Devamını Oku »