Hosting hesabı alan adı değişim işlemleri

Değerli müşterilerimiz,Satın almış olduğunuz hosting hesabınıza ait alan adını bir bildirim ile değişim sağlamakta idik ancak yaşanan sorunlardan dolayı 31 temmuz 2018 itibariyle yani 1 ağustos 2018 günü dahil olmak üzere bu işlem gerçekleştirilmeyecektir , bu işlemin sağlanabilmesi için satın almış olduğunuz paket ... Devamını Oku »

26th Jun 2018
Datacenter bazlı bakım çalışması

04.04.2018 02:00 tarih ve saatinde DC bazlı bakım ve onarım çalışması yapılacaktır. Tahmini kesinti süresi ortalama 10 DK olarak planlanmaktadır. Kesinti sonucunda herhangi bir veri kaybı yada herhangi bir sorun ön görülmemektedir.

3rd Apr 2018
Sunucularımızı Güncelliyoruz !

Merhaba ,Web sitenizin bulunduğu sunucu iki yıl önceki stoklarımıza ait sunucudur , yeni nesil ve yeni stoklarımıza aldığımız sunucular ile güncelliyoruz ve sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz, yalnızca yapmanız gereken bize hemen bilisimist.net > Müşteri Paneli > Destek Talepleri alanından talebinizi iletmeniz. ... Devamını Oku »

21st Dec 2017
Almanya Lokasyon Hostin Sorunları

Lütfen DİKKAT !Üzülerek belirtiyoruzki Almanyada bulunan sunucularımızda destek ve erişim sorunları yaşanmaktadır , bu sorunların başlıca sebebi DC ile kurulmakta olan irtibat sorunudur , bu sebepten dolayı hizmet / kalite politikası gereğince Yurt dışında bulunan sunucularımız kapatılacaktır , siz değerli müşterilerimize ... Devamını Oku »

7th Mar 2017
Kurban Bayramı Kampanyası

Tüm müşterilerimiz için Kurban Bayramı kampanyası hazır , aşağıdaki linkten kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. 

https://bilisimist.net/kampanya/

12th Sep 2016
Hizmet Sözleşmesi

Merhaba,Değerli müşterilerimiz değişen firma ünvanımızdan ve hizmetlerimizden dolayı hizmet sözlememiş güncellenmiştir. Eski Sözleşmemiz : https://www.bilisimist.net/host-hizmet-sozlesmesi-kosullari-(eski).phpYeni Sözleşmemiz ... Devamını Oku »

7th Nov 2015
Sunucu Kapatılması

Sayın müşterilerimiz,Fransa lokasyon sunucumuzda yaşanan sorunlardan dolayı bu sunucu üzerinden hizmet verilmeyecektir bu sunucuad bulunan müşterilerimizin destek bildirimi oluşturarak farklı sunucuya sitesinin taşınmasını talep etmelidir. Sunucu IP ADRESİ ... Devamını Oku »

26th Jun 2015
Telefon Santral

Sayın müşterilerimiz, Yeni santral sistemine geçişten dolayı telefonlarımızda sorun bulunmaktadır, tüm destek taleplerinizi bize destek bildirimi olarak belirtebilirsiniz. yaşanan sorundan dolayı özür diler, sorunun en kısa sürede giderilmesi için ... Devamını Oku »

1st Jan 2015
Firmamız hakkında

Merhaba,Daha iyi hizmet sunabilmek adına aşağıdaki anketin doldurulmasını tüm müşterilerimizden rica ederiz. 


http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=5ee034bea8e3450b8cfa72a8ee5382ea


Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden teşekkür ederiz.

7th Mar 2014